inavitas müşterilerine ne sunar?

inavitas, yenilenebilir enerji santrallerinden farklı sektörlerdeki iş yerlerine ve enerji dağıtım şirketlerine geniş bir yelpazede enerji zekası platformları (enerji yönetim çözümleri) sunar. inavitas’ın farklı segmentlere sağladığı enerji yönetim çözümleri şu şekildedir:
inavitas Business, işletmelere enerji tüketimi modeli ve enerji akışının tam görünürlüğünü sağlayarak enerji tasarrufu yapmalarına ve elektrik faturalarını düşürmelerine yardımcı olur. Hastanelerde, iş yerlerinde, marketlerde, kahve zincirlerinde, yani tükettiğimiz enerjiyi izlememiz ve gerekirse tasarruf sağlamamız gereken her sektörde size anlık izleme, tek platformdan yönetim, reaktif oran kontrolü ve belirgin tasarruf çıktıları sağlar. Bununla beraber fatura maliyeti çıkarma, üretim ve tüketim analizi, akıllı tarife danışmanı, otomatik alarmlar ve raporlar ve kolay entegrasyon ile işletmenizdeki enerji tüketimini izlemek ve yönetmek çok daha kolay ve teknolojik hale gelir.
inavitas Plant; güneş enerjisi ve rüzgar türbinleri gibi yenilenebilir enerji santrali sahipleri ve işletme ve bakım şirketlerine en yüksek performansı sağlamak ve yatırım getirisini artırmak için portföy ve performans yönetimi sağlar. Yenilenebilir enerji santralinizde enerji üretimi ve tüketiminin izleme ve yönetimi için inavitas Plant çözümlerini kullanmak; size IoT tabanlı enerji yönetim çözümü ve tahminleme yeteneği, gerçek zamanlı izleme, büyük veri ile ileri seviye analiz yapma imkanı, iş gücü yönetimi ve optimizasyonu ile verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar. Yenilenebilir enerji üretimi, hayatımızda gelecekte çok daha fazla yer kaplayacağından, düşük maliyetle ve son teknoloji ürünlerle santralinizi izlemek ve yönetmek inavitas Plant sayesinde mümkün olacak.
inavitas Utility; Kesinti Yönetim Sistemi (OMS), İş Gücü Yönetimi, Dağıtılmış Enerji Yönetim Sistemi (DMS, SCADA) ve güç kalitesi izleme yoluyla enerji dağıtım şirketlerinin operasyonlarını yönetmelerine ve verimliliklerini artırmalarına yardımcı olur. inavitas Utility hizmetinin size sunduğu birçok kolaylık arasında elektrik kesintisi durumunda sizi hemen haberdar etmesi, gerçek zamanlı izleme ile sisteminizi optimize etmesi, bakım maliyetlerini ve yönetim süresini azaltması, akıllı izleme ve yönetimle şebekenizin bağlantı kapasitesini artırması, web tabanlı kullanıcı arayüzleriyle size kullanım kolaylığı sağlaması ve benzersiz arayüzüyle Coğrafi Bilgi Sistemi (GIS), Müşteri Bilgi Sistemi (CIS), İş gücü Yönetim Sistemi (WFM) gibi gelişmiş gerçek zamanlı entegrasyonlar ile enerji tüketiminizi izlemeniz ve yönetmeniz bulunuyor.