ERMAN TERCİYANLI

GENEL MÜDÜR

Erman Terciyanlı, enerji sektöründe en gelişmiş ve son teknoloji çözümleri geliştirmek için kurulan inavitas’ın ürün ve teknoloji ekiplerine liderlik eden genel müdürü ve kurucu ortağıdır. Küçük yaşlarından bu yana her zaman okumaya ve araştırmaya karşı tutkulu bir teknoloji meraklısıdır.

Lisans ve yüksek lisansını Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nde tamamladı. Doktorasına da aynı bölümde başlayarak ODTÜ Lisansüstü Ders Performans Ödülü’nü alıp, ikinci senesinde de doktora yeterlilik sınavını verdi. inavitas’tan önce 2006 yılından itibaren 9 yıl süre ile TÜBİTAK Uzay Güç Elektroniği Grubu ve TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü’nde Uzman Araştırmacı ve Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır.

Çalışması süresince yenilenebilir enerji ve enerji yazılımları alanlarında projeler yönetmiş ve Avrupa Enerji Araştırmaları Birliği Rüzgâr Enerjisi Programı’nda Yürütme Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Sonrasında önemli bir karar alarak tüm çabasını ve birikimini inavitas’a yöneltmiş, 2015 yılı itibarı ile inavitas’ta Teknoloji Direktörü olarak çalışmaya başlamıştır.

Profesyonel hayatında 50’den fazla başarılı projeye imza atan Erman Terciyanlı, farklı teknolojiler üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

By clicking “Accept All Cookies”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.