GÖZDE LAÇİN

SATIŞ MÜDÜRÜ

Gözde Laçin, 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur ve eğitimine İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde devam etmektedir. 20 yılın üzerinde profesyonel iş tecrübesi bulunmakla birlikte çalışma hayatında Superonline ve Türk Telekom gibi bilişim ve telekomünikasyon sektörünün önde gelen firmalarında Kurumsal Satış ve Stratejik Müşteri Yöneticisi olarak çalışmıştır.

2022 yılı itibariyle Satış Müdürü olarak inavitas ekibine katılarak tecrübesini, bilgi birikimini ve kişisel yetkinliklerini kullanarak inavitas hedeflerine katkı sağlamak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Kadın girişimci olarak organik beslenme ve çiftçilik konusunda farkındalık yaratmak için tasarladığı ve hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesini 2-10 yaş arası 5000 çocuğun katılımı ile 4 yılda başarılı bir şekilde yönetmiştir.

Geçmişte lisanslı voleybol oyuncusu olmasının yanında hala amatör olarak aktif spor yapmaktadır. Kızı ile resim yapmak en keyif aldığı aktivitelerdendir.

By clicking “Accept All Cookies”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.